Horoz Evden Eve Nakliyat firması olarak İstanbul’un Çatalca ilçesine evden eve nakliyat hizmeti vermekteyiz. Çatalca Evden Eve Nakliyat hizmetimiz ile evden eve taşımacılık alanında hep tercih edilen firma olabildik. Çatalca ilçesinde nakliye ihtiyacı olan kişi ve kurumlara en kaliteli nakliye hizmetini vermeyi her zaman amaçladık. Yapmış olduğumuz nakliye hizmetlerinde her zaman sigortalı taşımacılığı ön planda tuttuk. Sigortalı nakliye hizmet anlayışımız ile eşyalarınızın güvence altında olmasını sağladık. Çatalca ilçesinde asansörlü nakliyat hizmetimizde mevcuttur. Asansörlü taşımacılık hizmetimiz ile yüksek dar merdiven yapısı olan ve yük asansörü olmayan yapılarda en kaliteli asansörlü nakliye hizmetimiz mevcuttur. Çatalca asansörlü nakliye hizmetimiz ile eşyalarınız en hızlı ve güvenilir şekilde taşınacaktır.

Horoz Evden Eve Nakliyat firmamız, İstanbul’un gözde ilçesi olan Çatalca ilçesine Çatalca şehirlerarası nakliyat hizmeti vermektedir. Çatalca çıkışlı tüm Türkiye geneline şehirlerarası nakliye hizmetimiz mevcuttur. Şehirlerarası nakliyat hizmetinde Horoz Evden Eve Nakliyat firmamızı diğer nakliye şirketlerinden farklı kılan en büyük özellik uzun yolculuk yapacak olan eşyalarınızın en iyi şekilde ambalajlama yapılması ve uzun mesafe yolculuklarda hiç bir hasar almaması için yapmış olduğumuz kaliteli ambalajlama çalışmasıdır. Çatalca evden eve nakliyat ve Çatalca şehirlerarası nakliyat hizmeti almak istediğinizde sizlere bir telefon kadar uzak olduğumuzu bilmenizi isteriz.

Çatalca Evden Eve Nakliyat -Eşya Taşıma Aşamaları – Tavsiyeler
1- Taşınmaya Karar verdiğinizde yakınlarınızdan destek alın.
Nakliye sürecini başlatmadan önce Akrabalarınız, arkadaşlarınızı bilgilendirin ve taşınacağınız gün hakkında bilgi vererek destek isteyin. Yakınlarınızın desteğinin olması taşınma sürecinizi kolaylaştıracaktır. Nakliyat ambalajlaması istenilmeyen durumlarda yakınlarınız ile ambalajlama ve eşya toplama sürecini hızlı bir şekilde tamamlarsınız.
2- Taşınma için paketleme nasıl yapılır ?
Nakliye hizmeti alırken nakliyat ambalajlaması ve paketleme işlemini Horoz evden eve nakliyat firmamıza yaptırdığınızda alanında uzman her tip eşya çeşidini özenle paketleyecek uzmanlarımız yapacaktır. Eşya Ambalajlaması istenilmediği durumlarda eğer siz eşya paketleme ve ambalajlama yapacaksanız cam koli-naylon-gazete yardımı ile eşya ambalajlamanızı yapabilirsiniz. Boncuklu naylonlar eşyalarınızın en güvenilir şekilde taşınmasında yardımcı olacaktır.
3- Kolilere İsim verin.
Nakliye sırasında en büyük sorun karışıklıktır. Eşyalarınızın karışmaması için tüm kolileri isimlendirin. Eşyanın teslim adresine gelmesi durumunda ilgili odalara nakliye elemanlarımız yerleştirme yapacaktır. Bu durum tüm nakliye sırasında karışıklıkları ortadan kaldırabilecek ve iş yükünüzü kaldıracaktır.Kolilerin üzerine yapabileceğiniz kısaltma yazılar- Pc, Ofis, Mutfak, Wc, Özel, Kırılacak vb…
5- Ekibin geri kalanı kamyonu yüklemeye başladığında buzdolabını boşaltıp içindeki bozulacak yiyecekleri bir soğutucunun içine doldurun.
Piknik buzdolapları bunun için uygun olabilir. Gerektiği taktirde yarım kilo kuru buz (donmuş karbondioksit) taşınmak ve buzdolabını bağlamak icin yeterince uzun süre her şeyi soğuk tutar.
6- Resimdeki kutu kamyonetlerinin rampasını kullanırken rampanın yere monte edildiğinden emin olun.
Rampayı kamyonetin altına tam olarak uzattığınızda kamyonetin yük yerinin ağzında yuvalarına uyacak iki sivri uç bulacaksınız.
7- Ağır eşyaları önce yüklemek esastır.
Ağır ev eşyalarınızın maliyeti yüksek olmasından kaynaklı özenle taşınması gerekir. Çatalca Evden Eve Nakliyat hizmeti aldığınızda her zaman ağır eşyalarınızın öncelikli olarak taşınmasını talep edin. En dikkatli efor başlangıç aşamasında yapılan nakliye hizmetinde başlar.
8- Son ağır kutular duvarı tamamlandığında düşmelerine engel olmak büyük, düz mobilyaları yüklemeye başlayın.
Buzdolabı, elbise dolabı gibi. Çizilmemeleri için mobilya battaniyelerini (ya da herhangi bir eski battaniyeleri) bu eşyalar arasında tutun. Tetris tarzı mümkün olduğunca az yer kaplayacak şekilde istiflemeyi sağlamak için büyük öğeleri yüklemeye devam edin.
9- Kanepe, yatan koltuk gibi kalan bütün büyük eşyaları sonra kamyona alın
Her eşyanın kapıdan nasıl geçeceğine emin olun; böylece yeni evinizde de aynı şekilde girebilirsiniz.
10- Evdeki geri kalan eşyaların nihayetinde nereye gitmesi gerektiğini anlamaya çalışın, eşyaları kapıp yüklemeden önce düşünmeye zaman ayırın.
Eğer yakın yere taşınıyorsanız ikinci bir yolculuk da her zaman bir seçenektir, ama taşıma esnasında değişim yapılmamalıdır. Bu durum eşyaların kırılmasına ve büyük bir kargaşaya yol açar. Doğru ebatlarda bir kamyon veya treyler kullanmak yardımcı olur.
11 -Teslimat sırasında her bir odanı her bir odanın büyük eşyalarını nereye koyacağınıza karar verin.
Taşımacılara kanepeler, televizyon, dolaplar, yataklar, mutfak dolapları, komidinler gibi büyük eşyaların nereye konacağını gösterin. Her odanın kutusunun ve küçük eşyalarının nereye konacağını seçin. Böylelikle kutuları tekrar taşımanıza gerek kalmayacak. Gerekirse kolay yerleşebilmeniz için duvarlara post-it yapıştırabilirsiniz.

HEMEN ARAYIN