Yeni bir eve taşınırken herşeyin eksiksiz olmasını istediğinizi biliyoruz, ve sizi en çok endişelendiren şey ise taşınma stresidir. Hiç merak etmeyin, Horoz nakliyat olarak baştan sona kadar tüm nakliyat sürecinizi üstleniyoruz ve üzerinizdeki tüm yükü biz alıyoruz. Planlı ve programlı bir nakliyat süreci sayesinde tüm herşey planlandığı gibi olmakla beraber, tüm oluşabilecek aksaklıklar önceden kestirilerek verimli bir nakliyat hizmeti vermiş oluyoruz. İstanbul Evden Eve Nakliyat süreci ile ilgili daha fazla detaya erişmek için bize ulaşabilirsiniz.
Horoz Nakliyat evden eve nakliyat sektörünün gelişmesinde ve kurumsal kimlik kazanmasında yaptığı yenilikler ve misyonu ile sektörün lider firmasıdır. Horoz nakliyat ile evinizi taşıdığınızda aşağıdaki şartlar ile taşınırsınız:

  • Tüm Taşıma işlemleri sözleşmelidir. Taşıma sözleşmesi ve şartnamesi dilerseniz mail olarak dilerseniz taşıma anında teslim edilir
  • Taşıma işlemi sırasında ev eşyalarınızın tamamı ambalajlanarak taşıma kamyonuna yüklenir
  • Evden eve nakliyat işlemi sırasında sadece operasyon amirlerimiz ile muhatap olursunuz
  • Tüm taşıma elemanları firmamızın sigortalı personelleridir, taşeron hizmet asla ve asla almazsınız.Gerekli bütün işlem ve onaylarımız biz evden eve nakliyat firmalarında mevcuttur. Sigorta işlemi,taşıma işlemi gibi küçük şeylerle ilgilensek de siz müşterilimiz için en uygun fiyatta en iyi hizmeti vermeye çalışıyoruz. Evden eve nakliyat firmaları genellikle ev taşıyan için gerekli olsa da aslında çok önemli bir hizmettir.
HEMEN ARAYIN