Horoz Evden Eve Nakliyat firmamız Fuar taşımacılığı hizmeti vermektedir.Ücretsiz ekspertizimiz tarafından nakliye işlemi yapılacak olan malzemelere bakılır ve malzeme fiyatı çıkarılarak firma tarafından ekip şefimize teslim edilir. Alınan malzemelere Horoz Evden Eve Nakliyattarafından geniş kapsamlı sigorta yapılır. Gidilen yerde standlar ekibimiz tarafından özenle kurulur ve iş bitimine kadar alınan malzeme ekibimiz tarafından kontrol altına alınır. Stant çalışmasında Fuar çalışması da yapılır ise her şehir gezileri için tarih alınır ve bunlar için kapalı çelik kasa araçlarımızla hizmet verilir. İstanbul Evden Eve Nakliyat, ülkemizde çekilen pek çok film ve dizilerde, konser organizasyonlarında lojistik hizmeti vermiştir, kamera arkası cihazlar, ses ışık sistemleri , sahne dekor ve kostümleri, taşımalarında özel kasa tasarımına sahip araçları ile hassas nakil işlemi yaparak kusursuz servis vermektedir Proje taşımalarında büyük bir birikime sahip olan Horoz Evden Eve Nakliyat, birçok ulusal ve uluslararası proje taşımasına başarıyla imza atmıştır. Son yıllarda fuar organizasyonlarının artması ve önem kazanmasıyla fuar taşımacılığına da soyunan Horoz Evden Eve Nakliyat, proje taşımalarındaki tecrübesini kullanarak kısa sürede fuar taşımacılığında da önde gelen şirketler arasına girmeyi başarmıştır. Fuar sırasında her şeyin önceden planlı bir şekilde yapılması taraftarıyız. Böylelikle herhangi bir zaman kaybından ve aksilikten arınmış olur, size en verimli Fuar Taşımacılığı hizmeti verebiliriz.

  • Tüm Taşıma işlemleri sözleşmelidir. Taşıma sözleşmesi ve şartnamesi dilerseniz mail olarak dilerseniz taşıma anında teslim edilir
  • Taşıma işlemi sırasında ev eşyalarınızın tamamı ambalajlanarak taşıma kamyonuna yüklenir
  • Evden eve nakliyat işlemi sırasında sadece operasyon amirlerimiz ile muhatap olursunuz
  • Tüm taşıma elemanları firmamızın sigortalı personelleridir, taşeron hizmet asla ve asla almazsınız. Gerekli bütün işlem ve onaylarımız biz evden eve nakliyat firmalarında mevcuttur. Sigorta işlemi, taşıma işlemi gibi küçük şeylerle ilgilensek de siz müşterilimiz için en uygun fiyatta en iyi hizmeti vermeye çalışıyoruz. Evden eve nakliyat firmaları genellikle ev taşıyan için gerekli olsa da aslında çok önemli bir hizmettir.
HEMEN ARAYIN