Horoz Evden Eve Nakliyat firması olarak, İstanbul Askılı Tekstil Nakliyatı hizmeti vermekteyiz. Tekstil Ürünleriniz , araçlarımızda mevcut olan askılı sistem sayesinde kolay ve hasarsız taşıma olanağı bulmaktadır. Bu sayede ürünleriniz alıcı adresine de alındığı gibi teslim ediliyor. Pantolon, ceketler, etekler vb. aklınıza gelebilecek bütün her şey kırışmadan, düzenli olarak tam zamanında yerine ulaşıyor. Tekstil ile ilgili her türlü gönderinizi; Askılı taşımacılık şehir içi ve askılı taşımacılık şehirlerarası yapabilirsiniz. Araç cinsi ve km’ ye göre yapacağınız ödemelerle gönderileriniz tam zamanında, tam istediğiniz gibi yerine ulaşır. Firmamız bünyesinde , bu iş için özel dizayn edilmiş araç ve ekipmanlarımızla zamanında ,eksiksiz ve de en önemlisi sıfır hata politikasıyla ürünlerinizi istediğiniz yere teslim ediyoruz. Askılı tekstil taşımacılığı nakliyat sektöründe bulunan bir çok firmanın hassasiyet ile yapabileceği bir iş değildir. Bu alanda tecrübeli ve özel ekipmanları olan veya bunları bulundurması zorunlu olan firmalarla çalışarak bu hizmetten yararlanırken büyük keyif alabilirsiniz. Horoz Nakliyat askılı tekstil taşımacılığı hizmetinde bir çok iş projesinde yeni ilklere imza atarak askılı tekstil taşımacılığının gelişmesinde ve çözüm süreçlerinde bu alanda büyük ölçüde hizmete katkıda bulunmuştur.

  • Tüm Taşıma işlemleri sözleşmelidir. Taşıma sözleşmesi ve şartnamesi dilerseniz mail olarak dilerseniz taşıma anında teslim edilir
  • Taşıma işlemi sırasında ev eşyalarınızın tamamı ambalajlanarak taşıma kamyonuna yüklenir
  • Evden eve nakliyat işlemi sırasında sadece operasyon amirlerimiz ile muhatap olursunuz
  • Tüm taşıma elemanları firmamızın sigortalı personelleridir, taşeron hizmet asla ve asla almazsınız. Gerekli bütün işlem ve onaylarımız biz evden eve nakliyat firmalarında mevcuttur. Sigorta işlemi, taşıma işlemi gibi küçük şeylerle ilgilensek de siz müşterilimiz için en uygun fiyatta en iyi hizmeti vermeye çalışıyoruz. Evden eve nakliyat firmaları genellikle ev taşıyan için gerekli olsa da aslında çok önemli bir hizmettir.

HEMEN ARAYIN